TAHLİYE OLAN OĞLU İÇİN İDLİB’DE ADAK KURBANI

Hapis kimi zaman adalet ve kimi zaman da mağduriyet anlamına gelebiliyor. Abdül DİNDAR amcamızın oğlu böyle bir hapis dönemi geçirdi. Tahliyesine sevinen amcamız oğlu için kurbanı İdlib’deki Müslüman kardeşleri ile paylaştı. En güzel yerlere ulaşmasını istediği için biz de en güzel şekilde kesip yetimlerin sofralarına ulaştırmaya çalıştık. Allah amcamıza aynı acıyı yine yaşatmasın… Rabbim yoksul ve yetimlerin yüzünü güldürenin yüzünü güldürsün… Amin…. (Mazlumların dualarını alanlara ne mutlu…)

Suriye’de ihtiyaç sahiplerini gözetmek adına düzenlemiş olduğumuz kurban organizasyonumuza iştirak etmek için, şu soğuk günlerde mazlumların duasını almak bu sayede belki affolunup Rahmanın müjdesine kavuşmak için acele edin.  Şuan bölgedeki kurbanlık koç fiyatları 900 ₺

Siz de adak, akika ve hayır kurbanlarınızı Suriye’de sıcak bölgelerde kestirmek, yetimlerin ve yoksulların evlerine  yardımlarınızla misafir olmak isterseniz aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında yardımda bulunabilirsiniz.

Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
💳 https://online.kardesder.com/
Hesap numaralarımız için tıklayın:
👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

www.kardesder.com
Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
Telegram adresimiz: T.me/kardesder
Instagram.com/kardesder
twitter.com/kardesder
WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
E-Posta: info@kardesder.com
Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa