Kurban: Dünyayı kucaklayan kardeşlik köprüsü…

2019 Afrika Kurban Organizasyonu 4 01
2019 Afrika Kurban Organizasyonu 4 01

Bu yıl da Kurbanlarınızı mazlum İslam coğrafyalarındaki Müslüman kardeşlerinizin sofralarına taşıyoruz. Açlık ve yoksulluk mücadelesi veren yetim ve yoksulları kurban etlerinizle sevindiriyoruz.

KUZEY AFRİKA / 600 ₺ 
Sömürü altındaki Kara Kıta’nın Müslümanları yardımlarınızı bekliyorlar. Geçen yıl Uganda’da yaptığımız kesim çalışmalarını bu yıl Kuzey Afrika’nın 4 ülkesinde sürdürüyoruz. Kesilecek olan kurbanlarımızın etleri hem bölge fakirlerine hem de bölgede faaliyet gösteren yetimhaneye bağışlanıyor. Uganda, Kamerun, Çad, Gana[/su_box]

KUZEYDOĞU AFRİKA / 750 ₺
Afrika’nın açlıkla pençeleşen kısmı Kuzey kısmının br de doğu yüzü var.İç savaşların da hüküm sürdüğü bölgede Müslümanlar yardımlarınızı bekliyorlar. Bu yıl Sudan ve Eritre‘de Kurbanlarınızı kesiyor, bölgedeki fakir Müslüman halk ile paylaşıyoruz

SURİYE / 900 ₺
Suriye: Savaşın yoğun olarak devam ettiği Suriye’de iki farklı noktada Kurban ibadeti organizasyon ve dağıtımını gerçekleştirmeyi umuyoruz. Lazkiye’ye yakınlarında bulunan ve halen çatışmaların sürdüğü Türkmen Dağı bölgesinde ve çatışmaların yaşana geldiği gözlerin kendine çevrildiği İdlib bölgesi’nde…

YEMEN / 1000 ₺
İç savaşın yaşandığı Yemen’de Müslüman kardeşlerimiz açlık ve hastalığın pençesinde. Kardeşlik bağımızı ortaya koymak ve bir nebze olsun acıları dindirmek için Yemen’de kurban bir fırsat.

GAZZE / 1500 ₺
Gazze İsrail ablukası ve işgalindeki muhasar bölgesi. Bir avuç Müslümanın Filistin’in izzeti için direndiği bu topraklar ambargo nedeniyle yokluk içerisinde. Her sokağı yetim ve şehid olan Gazze‘de ambargo altındaki bölgede kurbanlarını kesiyoruz.

TÜRKİYE / 1300 ₺
Türkiye’de yüzünü güldürmek istediğimiz öncelikle yetim aileleri ile muhtaç aileler. Yetimlerin başında ise hiç kuşkusuz şehid aileleri geliyor.

 

SON GÜN NE ZAMAN?
Son gün Kurban Bayramının 3. günüdür. Bu zamana kadar bağışlarınızı yapamadıysanız, bayram günü resmi tatil olacağından yatırdığınıza dair dekontun fotoğrafını bize göndermeniz yeterlidir.

 

VEKALET SAHİPLERİNİN İSİMLERİNİ YAZMAYI UNUTMAYALIM
Vekalaten bağışta bulunanların kimin adına kestirmek istediklerini, vekalet sahibinin adını açıklamaya eklemeleri gerekmektedir.

KESİM GÖRÜNTÜLERİNİZ CEBİNİZDE
Kurbanlarınız kesilir kesilmez bölgenin durumuna göre en kısa zamanda kesim görüntüleri tarafınıza ulaştırılacaktır.

Banka kartınızla online olarak kurban bağışı için:
💳 https://online.kardesder.com/
Hesap numaralarımız için tıklayın:
👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

www.kardesder.com
Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
Telegram adresimiz: T.me/kardesder
Instagram.com/kardesder
twitter.com/kardesder
WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
E-Posta: info@kardesder.com
Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa