YETİMLERİN MORALE VE SİZE İHTİYACI VAR

Savaşın en masumu çocuklar, çocukların en kimsesizi ise hiç şüphesiz yetimler. Savaşın mağdur ettiği minik kardeşlerimize destek olmaya devam ediyoruz.

Suriye İdlib’de bulunan yetimlerimizi tepeden tırnağa giydirdik. Yetimlerimize destek olarak, onların sevincine ortak olan hayır sahibimiz; Semih ONUR, Allah kendisinden kabul buyursun… Sizde yetimleri zekatlarınız ile sevindirmek onlara harçlık vermek isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Çocukların morale ihtiyacı var.. Size ihtiyacı var… Ümmetin yetimlerinin üzerinizdeki hakkını eda etmeye davet ediyoruz….

Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu:
“Dul kadınların ve yoksulların yardımına koşan kimse, Allah yolunda savaşan, bıkmadan gece namazı kılan ve devamlı oruç tutan gibidir.”  (Ebû Hureyre radıyallahu anh. Buhârî. )

Ne güzel demiş Tabduk Emre “Bir garibin duasına gir. Kurtarırsa o kurtarır.”

Sevdiğiniz şeylerden Allah yolunda harcamadıkça iyilik ve takvaya(birre) erişemezsiniz. Her ne harcarsanız, şüphesiz Allah onu hakkıyla bilir. [Ali İmran 92.ayet]

Yetim sponsor bedeli aylık 150 ₺

Siz de yetim kalan binlerce çocuktan birine sahip çıkarak, ya da gücünüz nisbetinde çıkmaya çalışarak bu hayra ortak olmak istemez misiniz?

Aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında yetimler için yardımda bulunabilirsiniz.

Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
💳 https://online.kardesder.com/
Hesap numaralarımız için tıklayın:
👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

www.kardesder.com
Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
Telegram adresimiz: T.me/kardesder
Instagram.com/kardesder
twitter.com/kardesder
WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
E-Posta: info@kardesder.com
Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa
Osmangazi Gençlik Hareketi YETİMLERİN MORALE VE SİZE İHTİYACI VAR