header template 24 craft ideas 01
DAHASI
  ₺0.00

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ana SayfaMultimedyaFoto GaleriSURİYELİ KARDEŞLERİMİZİN SUSUZLUĞUNA SEN DE ÇARE OL

  SURİYELİ KARDEŞLERİMİZİN SUSUZLUĞUNA SEN DE ÇARE OL

  -

  “Allah’ın rızasını kazanmak arzusuyla ve kalben mutmain olarak mallarını Allah yolunda harcayanların durumu, yüksekçe bir yerdeki güzel bir bahçenin durumu gibidir ki, bol yağmur alınca iki kat ürün verir. Bol yağmur almasa bile ona çiseleme yeter. Allah, yaptıklarınızı hakkıyla görendir.” (Bakara Suresi/265)

  Suriye’de su kaynakları ve barajlardan su temini neredeyse yok denecek kadar az… Sen de mazlum coğrafya Suriye’nin su ihtiyacını giderebilmek adına bir pet şişe su da olsa az çok demeden katkıda bulunmak ve onların susuzluğunu gidermek istemez misiniz?

  İhtiyaç sahibi ailelere su yardımı, bağışçılarımız hayırlarına gönderilmiş olan su yardımlarını yetim, yoksul ve mazlumlara her zamanki gibi ulaştırmaya devam ediyoruz… Allah bu salih-i ameli Ahmad’dan kabul etsin…

  1 Koli 12’li Su 50

  Siz de mazlum kardeşlerimize su yardımı göndererek bu hayra ortak olmak istemez misiniz?

  Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında su yardımında bulunabilirsiniz.

  Must Read

  ba-r-paraa-ekmek-ba-r-paraa-kardeala-k-01

  SURİYELİ KARDEŞLERİMİZ İÇİN BİR PAKET EKMEK

  Rasulullah ﷺ şöyle buyurdu: “Size iyilik yapana siz de iyilik yapınız. Şâyet verecek bir şey bulamazsanız, karşılık vermek istediğinizi göstermek üzere kendisine duâ ediniz.”...