SİZ DE DESTEK OLUN YETİMLERİN DOYMASINA VESİLE OLUN

Allah yolunda infak edin ve kendinizi kendi ellerinizle tehlikeye atmayın. İyilik edin. Şüphesiz Allah, iyilik edenleri sever. (Bakara 195)

Kimsesiz bir çok çocuğa ev sahipliği yapan Suriye’de, hayat yardımlarınız ile güzelleşiyor. Yardımlarınız ile mazlumların gönüllerinde yeşeren umutlar cam gibi gözlerinden okunuyor adeta. Bir lokma ekmek bulmanın bile zor olduğu bu topraklarda yardımlarınız, muhtaç kardeşlerimizin umut kaynağı haline geldi… Siz de bir lokma ekmek ile kardeşlerinize umut olmak istemez misiniz ?…

Günlük 500 ekmek kampanyamız dahilinde yardımlarımız devam ediyor. İhtiyaç sahibi bölgelere giderek mazlumların yüzünü güldürmeye, onların sıkıntılarını gidermeye yaralarına merhem olmaya devam ediyoruz. Hatırlatmak isteriz ki ekmeği paylaşmak ekmekten daha lezzetlidir. Çadırlarda yaşam mücadelesi veren ailelere ekmek dağıtımı: Ayhan TABU hayrına gönderilmiş olan ekmekleri mazlumların sofralarına ulaştırdık. Allah kabul etsin.

Burada bulunan halkın belli başlı ihtiyaçları:

  • Ekmek (2.5 ₺)
  • Çadır (75)
  • Çadır kurmak için arsa kirası()
  • Su (paket 10 tl 1 ton 500 )
  • Su Kazanı (-)
  • Döşek (Yer Yatağı Sünger 35 ₺)
  • Mutfak ve Ev Eşyası (- )
  • Çocuklara giyecek (1 kişi 150 ₺)
  • Un (85-90 )
  • Termos (30 ₺)

Günlük 500 paket ekmek dağıtımımıza katılmak kendinizin, yakınlarınızın ve  ölmüşlerinizin hayrına ekmek dağıtımı yapmak isterseniz : Allah için az çok demeyin bir lokmaya muhtaç kardeşlerinize katkıda bulunun. Hakikat şu ki burada bir lokma ekmeğe ihtiyacı olan  alım gücü bulunmayan bir sürü aile var… Allah yardım elini uzatan kardeşlerimizden razı olsun.

ACİL İHTİYAÇ ÇAĞRISI YARDIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Kardeşlerimiz bölgede ekmek sıkıntısını gidermek için (şuanda gücümüz buna yettiğinden) günlük 500 torba ekmek dağıtımlarına başladı.

1 poşet ekmek 2.5₺

(Poşetin içinde lavaş tipi ekmek bulunmaktadır. Yerel dilde “rabta” denilmektedir.)

Siz de kardeşlerinizi yurtlarından çıkarılmış kardeşlerinizi ekmeksiz bırakmayarak bu hayra ortak olmak istemez misiniz?
Suriye’de açlıkla mücadele veren mazlum,yoksul ve yetimlere gıda yardımlarımız aralıksız devam etmektedir. Siz de kardeşlerinize yardım elinizi uzatın…

Aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında un  yardımında bulunabilirsiniz.

Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
💳 https://online.kardesder.com/
Hesap numaralarımız için tıklayın:
👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

www.kardesder.com
Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
Telegram adresimiz: T.me/kardesder
Instagram.com/kardesder
twitter.com/kardesder
WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
E-Posta: info@kardesder.com
Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa

Osmangazi Gençlik Hareketi SİZ DE DESTEK OLUN YETİMLERİN DOYMASINA VESİLE OLUN