SEN DE BİR ŞADIRVANLI SU KUYUSU AÇTIRMAK İSTER MİSİN?

“O takvâ sahipleri ki, bollukta da darlıkta da Allah için harcarlar; öfkelerini yutarlar ve insanları affederler. Allah da güzel davranışta bulunanları sever.” (Âl-i İmrân Sûresi, 134)

Mağdur Arakanlı kardeşlerimizi temiz suya kavuşturuyoruz… Sizlerin sayesinde kardeşlerimiz şadırvanlı su kuyuları ile temiz suya kavuşuyorlar… Kamplarında bulunan mescid ve medresemizin abdest alma, temiz su, içme suyu vb. ihtiyaçlarını giderebilmek adına Abdullayev Raşid Memmed Oğlu, Abdullayev Şahmurad Şahnazar Oğlu İsmayilova, Ferane Firidun Qızı, Quliyeva Sara Memmed Qızı ve Abdullayeva Feride Memmed Qızı hayratı olan şadırvanımızın inşaat çalışmalarını gerçekleştiriyoruz… İnşallah şadırvanımız bittiği zaman, hem mescid cemaati hem medresedeki kardeşlerimiz hem de çevrede yaşayan Arakanlı kardeşlerimiz temiz suya ve şadırvana kavuşacaklar. Rabbim kabul etsin…

Arakanlı kampları şadırvanlı su kuyusu bedeli 1200 $

Siz de Arakanlı Kamplarında su kuyusu açtırmak, onları temiz suya kavuşturmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında bağışta bulunabilirsiniz.