İDLİB AKİKA KURBANI BAĞIŞI

İdlib Akika kurbanı bağışı 01
İdlib Akika kurbanı bağışı 01

Bursa’dan  Suriye’deki Müslüman kardeşlerini unutmayarak akika kurbanını bağışlayan ağabeyimize teşekkür ediyoruz. Ağabeyimizin kızı Begüm Ege adına kesilen akika kurbanı  fakir ve yoksulları doyurmak üzere  aşevimize bağışlandı. Bizler inşallah bu akika kurbanlarının etlerini aşevimizde yemeğe çevirerek fakirlerin sofralarına taşıyacağız. Rabbim yoksul ve yetimlerin yüzünü güldürenin yüzünü güldürsün… Rabbim abimizin evladını İslam’a bağışlasın hayırlı bir evlat olmasını nasip müyesser kılsın …Amin…. (Mazlumların dualarını alanlara ne mutlu…)

Suriye’de ihtiyaç sahiplerini gözetmek adına düzenlemiş olduğumuz kurban organizasyonumuza iştirak etmek için, şu soğuk günlerde mazlumların duasını almak bu sayede belki affolunup Rahmanın müjdesine kavuşmak için acele edin.  Şuan bölgedeki kurbanlık koç fiyatları 850 ₺

Siz de akika ve hayır kurbanlarınızı Suriye’de sıcak bölgelerde kestirmek, yetimlerin ve yoksulların evlerine  yardımlarınızla misafir olmak isterseniz aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında yardımda bulunabilirsiniz.

Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
💳 https://online.kardesder.com/
Hesap numaralarımız için tıklayın:
👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

www.kardesder.com
Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
Telegram adresimiz: T.me/kardesder
Instagram.com/kardesder
twitter.com/kardesder
WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
E-Posta: info@kardesder.com
Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa