HİJYEN PAKETİ BAĞIŞIN İLE ÇADIR KENTLERİN TEMİZLİK İHTİYACINI GİDER

Hijyen Paketi Bagisin Ile Cadir Kentlerin Temizlik Ihtiyacini Gider
cadir kentlere bir hijyen paketi de senden olsun 01 scaled

“Bir müslüman (veya mü’min) abdest aldığı zaman, yüzünü yıkarken gözleriyle işlediği günahlar abdest suyu (veya suyun son damlası) ile dökülür gider. Ellerini yıkadığında elleri ile işlediği günahlar abdest suyu (veya suyun son damlası) ile dökülür (öyle ki kişi bütün günahlardan arınır ve tertemiz olur). Ayaklarını yıkadığında da, ayaklarıyla işlediği günahları abdest suyu (veya suyun son damlaları) ile akıp gider. Nihayet o müslüman günahlarından tamamıyla arınmış olur.” (Müslim, Tahâret 32)

Çadırlarda ve zorlu kamp şartlarında yaşayan aileler sağlık tehdidi altında… Mikroplardan korunmanın ve hastalıklarla baş edebilmenin en başında çevre temizliği ve kişisel temizlik geliyor. Ailelerimizin gündelik temizlik ihtiyaçlarına yönelik hijyen paketi başta sıvı, krem ve toz deterjan olmak üzere, sabun, şampuan, kolonya, kağıt havlu & peçete, diş macunu, diş fırçası, temizlik bezleri ve kovadan oluşuyor. Çadır kentlerde kalan ailelerimize hijyen paketi bağışlarınızı ulaştırıyoruz… Allah hayır sahibi M. A’dan kabul etsin…

(Resim ve videoları hayır sahiplerine sansürsüz gönderiyoruz)

Hijyen paketi 400 ₺

Siz de hijyen paketi bağışında bulunmak isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında bağışta bulunabilirsiniz.