BİR LOKMA EKMEĞİ HAYVANLA BİLE PAYLAŞIRKEN KARDEŞLERİMİZE KARŞI DUYARSIZ MIYIZ?

Hama bombardımanından kurtulan ve zeytinlik arazilere halı kilim ve çarşaflarla çadır kuran mazlum halkın dramını yansıtmaya çalışmıştık. Sizlerden gelen bir mesaj üzerine istenilen şekilde sunmaya çalıştık. İşte o mesaj ve işte o dram…

Kıymetli kardeşlerim. Allah sizden razı olsun ki şu videoyu sayenizde izledim.  Maddi bolluk içindeyken yokluk içinde sandığım bir dönemdi ki bu videoyu izleyince çok duygulandım. Sizleri yakından takip ediyorum. İlk başlar toplam 5 dakikayı bulan uzunca bir video olduğundan izlemekten imtina etmiştim. Yüce Allah’ın kalbimi incelttiği bir gün tamamını izleme fırsat buldum. İçim parçalandı. (Allah için bunu biraz kısaltıp atmanız mümkün mü.. Çünkü yakınlarıma akrabalarıma da göndermek istiyorum. )Bir an videoda o çocukların kendi çocuklarım olduğunu düşündüm. Bir parça hayvanla dahi lokmasını paylaşırken Müslüman kardeşlerimize karşı bizi kör eden nedir bilemiyorum. Vallahi biz dünyaya dalmışız. Allah bizi affetsin. Bir miktar yardım gönderdim Kardeşlerime iletir bizler için, enazından hallerini anlamamız için dua bekliyoruz. Allah kalplerimizin katılığını gidersin.  Amin

 

Günlük 500 ekmek kampanyamıza binaen dağıtımlara her gün düzenli olarak devam ediyor ve sizlerin desteklerinizle de devam etmek istiyoruz. Allah yardımlarınızı kabul etsin.

Burada bulunan halkın belli başlı ihtiyaçları:

  • Ekmek (10’lu poşet 2 ₺)
  • Çadır (500 )
  • Çadır kurmak için arsa kirası()
  • Su (paket 10 tl 1 ton 500 )
  • Su Kazanı (-)
  • Döşek (Yer Yatağı Sünger 35 ₺)
  • Mutfak ve Ev Eşyası (- )
  • Çocuklara giyecek (1 kişi 100 ₺)
  • Un (85-90 )
  • Termos (30 ₺)

Günlük 500 paket (10’lu rabta) ekmek dağıtımımıza katılmak istemez misiniz? O halde az çok demeyin Allah için kardeşlerinize katkıda bulunun. Hakikat şu ki burada bir lokma ekmeğe ihtiyacı olan  alım gücü bulunmayan bir sürü aile var… Allah yardım elini uzatan kardeşlerimizden razı olsun.

ACİL İHTİYAÇ ÇAĞRISI YARDIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Kardeşlerimiz bölgede ekmek sıkıntısını gidermek için (şuanda gücümüz buna yettiğinden) günlük 500 torba ekmek dağıtımlarına başladı.

1 poşet ekmek 2₺

(Poşetin içinde 10 adet lavaş tipi ekmek bulunmaktadır. Yerel dilde “rabta” denilmektedir.)

Siz de kardeşlerinizi yurtlarından çıkarılmış kardeşlerinizi ekmeksiz bırakmayarak bu hayra ortak olmak istemez misiniz?
Suriye’de açlıkla mücadele veren mazlum,yoksul ve yetimlere gıda yardımlarımız aralıksız devam etmektedir. Siz de kardeşlerinize yardım elinizi uzatın…

Aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında un  yardımında bulunabilirsiniz.

Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
💳 https://online.kardesder.com/
Hesap numaralarımız için tıklayın:
👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

www.kardesder.com
Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
Telegram adresimiz: T.me/kardesder
Instagram.com/kardesder
twitter.com/kardesder
WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
E-Posta: info@kardesder.com
Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa

Osmangazi Gençlik Hareketi BİR LOKMA EKMEĞİ HAYVANLA BİLE PAYLAŞIRKEN KARDEŞLERİMİZE KARŞI DUYARSIZ MIYIZ?