Eğlenmek yetimlerin de hakkı

Eğlenmek yetimlerin de hakkı 01
Eğlenmek yetimlerin de hakkı 01

İdlib kentinde yetimlerimizin ailelerini ziyaret ettik. Havanın güzelliğinden istifade ile onları park olan bir bölgeye aracımızla getirdik. Belki de uzun zamandır böyle eğlenmemişlerdi. Sizin çocuğunuz için sıradan bir şey olabilir çocuk parkında eğlenmek… Hergün bombaların yağdığı bir şehrin çocuğu için çok şey… Gazoz, meyve suyu, çikolata veya cips….

Ayrıca yetimlerimize maddi yardımlarınızı ulaştırdık. Allah bağışlarınızı kabul etsin.  Allah yetimlere sahip çıkan iffetini koruyan dullara destek olanlardan razı olsun. Ummadıkları yerden rızıklandırsın. (Amin.)
Başınıza bela ve musibetler gelmeden sadaka verin. Az çok demeyin. Buralarda sizin azınız dahi çok…

 Sevdiğiniz şeylerden Allah yolunda harcamadıkça iyilik ve takvaya(birre) erişemezsiniz. Her ne harcarsanız, şüphesiz Allah onu hakkıyla bilir. [Ali İmran 92.ayet]

Yetim sponsor bedeli aylık 100 ₺

Siz de İdlib’te yetim kalan binlerce çocuktan birine sahip çıkarak, ya da gücünüz nispetinde yardım ederek bu hayra ortak olmak istemez misiniz?

Aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında yetimler için yardımda bulunabilirsiniz.

Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
💳 https://online.kardesder.com/
Hesap numaralarımız için tıklayın:
👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

www.kardesder.com
Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
Telegram adresimiz: T.me/kardesder
Instagram.com/kardesder
twitter.com/kardesder
WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
E-Posta: info@kardesder.com
Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa