header template 24 craft ideas 01
DAHASI
  ₺0.00

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ana SayfaAfrikaDoların düşmesi ile Afrika Kurban fiyatlarımız güncellendi: 400₺

  Doların düşmesi ile Afrika Kurban fiyatlarımız güncellendi: 400₺

  -

  Kurban fiyatları yurt dışında dolara endeksli olduğu için dolar fiyatlarının yükselmesi ile güncellenmeye gidilmişti. Ancak yeni gelişmeler doğrultusunda fiyatlar şu şekilde güncellendi:

  Afrika için Kurban Bağış Bedeli: 400 ₺

  Afrika: Uganda’da kesilecek olan kurbanlarımızın etleri hem bölge fakirlerine hem de bölgede faailiyet gösteren yetimhaneye bağışlanacaktır.

  Daha önce fiyat güncellememiz ile 50₺ bir artış olmuştur. Bu artış bölge faaliyetlerinde sizin adınıza hayrınız olarak kullanılacaktır. Allah kabul etsin.

  * Bilindiği üzere hayır işi gönül işidir. Gönülsüz verilenin Yüce Allah indinde bir değeri yoktur.Arzu edildiği takdirde fazlalık hesabınıza iade edilebilir.

  [su_service title=”SON GÜN NE ZAMAN?”]Son gün Kurban Bayramının 3. günüdür. Bu zamana kadar bağışlarınızı yapamadıysanız, bayram günü resmi tatil olacağından yatırdığınıza dair dekontun fotoğrafını bize göndrmeniz yeterlidir.[/su_service]

   

  [su_service title=”VEKALET SAHİPLERİNİN İSİMLERİNİ YAZMAYI UNUTMAYALIM” icon=”icon: exclamation-triangle” icon_color=”#faac05″]Vekalaten bağışta bulunanların kimin adına kestirmek istediklerini, vekalet sahibinin adını açıklamaya eklemeleri gerekmektedir.[/su_service]

   

  Siz de kurban etlerinizi paylaşarak ve yetimlerin yoksulların sofralarına misafir olmak isterseniz aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında yardımda bulunabilirsiniz.

  Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
  💳 https://online.kardesder.com/
  Hesap numaralarımız için tıklayın:
  👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

  www.kardesder.com
  Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
  Telegram adresimiz: T.me/kardesder
  Instagram.com/kardesder
  twitter.com/kardesder
  WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
  Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa

  Must Read

  erzak bagislariniz ile yardimlariniz bereketlensin 01

  BİR KOLİ ERZAK BİN UMUT

  Sana Allah yolunda ne harcayacaklarını soruyorlar. De ki: “Hayır olarak ne harcarsanız o, ana-baba, akraba, yetimler, fakirler ve yolda kalmışlar içindir. Hayır olarak ne...