header template 24 craft ideas 01
DAHASI
  ₺0.00

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ana SayfaMultimedyaFoto GaleriÇADIR KENTLERDE YAŞAM MÜCADELESİ VEREN YETİM VE MAZLUMLARI SUSUZ BIRAKMA

  ÇADIR KENTLERDE YAŞAM MÜCADELESİ VEREN YETİM VE MAZLUMLARI SUSUZ BIRAKMA

  -

  Sa’d b. Ubade’nin annesi vefat etmişti ve Rasulullah’a ﷺ gelerek: “Ey Allah’ın Rasulü! Annem öldü onun adına sadaka verebilir miyim?” diye sordu. Rasulullah ﷺ da: “Evet” buyurdu. Sa’d: “Hangi sadaka daha hayırlı ve değerlidir?” diye sorunca, Rasulullah ﷺ: “İnsan ve hayvanların su ihtiyaçlarına cevap vermektir” buyurdu. (Nesai, İbn Mace)

  Suriye’de su kaynakları ve barajlardan su temini yok denecek kadar az. Sen de mazlum coğrafyanın su ihtiyacını giderebilmek adına bir pet şişe su da olsa az çok demeden katkıda bulunmak istemez misiniz?

  İhtiyaç sahibi ailelere su yardımı: hayrına gönderilmiş olan su yardımlarını mazlumlara ulaştırmaya devam ediyoruz. Allah hayır sahibi Ramazan Gecesi’nden kabul etsin…

  Başınıza bela ve musibetler gelmeden sadaka verin. Az çok demeyin. Buralarda sizin azınız dahi çok…

  1 Koli 12’li Su 50

  Siz de muhtaçlara gıda yardımı göndererek bu hayra ortak olmak istemez misiniz?

  Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında gıda yardımında bulunabilirsiniz.

  Must Read

  erzak bagislariniz ile yardimlariniz bereketlensin 01

  BİR KOLİ ERZAK BİN UMUT

  Sana Allah yolunda ne harcayacaklarını soruyorlar. De ki: “Hayır olarak ne harcarsanız o, ana-baba, akraba, yetimler, fakirler ve yolda kalmışlar içindir. Hayır olarak ne...