header template 24 craft ideas 01
DAHASI
  ₺0.00

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ana SayfaMultimedyaFoto GaleriBU YAZ SICAĞINDA, BİR KOLİ SU İKRAMIN İLE YETİMLERİMİZİ SERİNLET

  BU YAZ SICAĞINDA, BİR KOLİ SU İKRAMIN İLE YETİMLERİMİZİ SERİNLET

  -

  “Bir mümin, susuz kalan bir mümine bir şeyler içirip susuzluğunu giderirse, Allah kıyamette ona (misk ile mühürlenmiş lezzetli bir içecek olan) ‘Rahîk-ı Mahtûm’dan içirecektir.” (Tirmizî, Kıyâme/18)

  Suriye’de su kaynakları ve barajlardan su temini neredeyse yok denecek kadar az… Sen de mazlum coğrafyanın bir parçası olan Suriye’nin su ihtiyacını giderebilmek adına bir pet şişe su da olsa az çok demeden katkıda bulunmak ve onların susuzluğunu gidermek istemez misiniz?

  İhtiyaç sahibi ailelere su yardımı, bağışçılarımız hayırlarına gönderilmiş olan su yardımlarını yetim, yoksul ve mazlumlara her zamanki gibi ulaştırmaya devam ediyoruz… Allah bu salih-i ameli hayır sahipleri Ali Dursun Turan, Abdullah Ailesi, İsmail Mutlu ve diğer hayırsever bağışçılarımızdan kabul etsin…

  (Resim ve videoları hayır sahiplerine sansürsüz gönderiyoruz)

  Başınıza bela ve musibetler gelmeden sadaka verin. Az çok demeyin. Buralarda sizin azınız dahi çok…

  1 Koli 12’li Su 50

  Siz de muhtaçlara su yardımı göndererek bu hayra ortak olmak istemez misiniz?

  Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında su yardımında bulunabilirsiniz.

  Must Read

  aadir-kentlerde-kalan-kardealera-ma-ze-ekmek-baaiai-02

  EKMEĞİM YETİM KARDEŞİME

  “Bilesiniz ki, Allah'ın dostlarına hiçbir korku yoktur. Onlar üzülmeyeceklerdir de.“ (Yûnus Sûresi, 62) Ekmek, ihtiyaçlarının en başında yer almakta... Onların sizlerin gönderdiği bağışlardan başka bir...