header template 24 craft ideas 01
DAHASI
  ₺0.00

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ana SayfaArakanBİR SU KUYUSUNU DAHA HİZMETE SUNUYORUZ

  BİR SU KUYUSUNU DAHA HİZMETE SUNUYORUZ

  -

  Arakanlı Müslümanlar… Onlar Budist zulmü ile evleri yakılmış ve beldelerinden hicret etme zorunda bırakılmış Rohingya Müslümanları… Budistlerin zulmü sonrası Kutupalong Kampı’na yerleşen Müslümanlar burada temiz su sıkıntısı çekiyorlar. Dünyanın en büyük mülteci kampı statüsü taşıyan kampta 855 bin kişi kalıyor. Korona salgının da görülmeye başlandığı kampta Müslümanların temiz suya olan ihtiyaçlarını gidermek için kolları sıvadık.

  Şu anda Cox Bazar’da bulunan Arakanlı kamplarındayız. Elif Uğur Demir ‘in hayratı olan su kuyumuzu elhamdulillah bitirdik… Kardeşlerimiz test çalışmalarını gerçekleştiriyorlar… İnşAllah burada yaşam mücadelesi veren Arakanlı Müslüman kardeşleremize teslim edeceğiz… Allah hayır sahiplerinden kabul etsin…

  Sizler de mazlum Arakan Müslümanlarına yardım etmek istiyorsanız, onların temiz suya kavuşmaları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

  Aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında bağışta bulunabilirsiniz.

  Banka kartınızla online bağışta bulunabilmek için:
  💳 https://online.kardesder.com/
  Hesap numaralarımız için tıklayın:
  👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

  www.kardesder.com
  Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
  Telegram adresimiz: T.me/kardesder
  Instagram.com/kardesder
  twitter.com/kardesder
  WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
  E-Posta: info@kardesder.com
  Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa

   

  Must Read

  erzak bagislariniz ile yardimlariniz bereketlensin 01

  BİR KOLİ ERZAK BİN UMUT

  Sana Allah yolunda ne harcayacaklarını soruyorlar. De ki: “Hayır olarak ne harcarsanız o, ana-baba, akraba, yetimler, fakirler ve yolda kalmışlar içindir. Hayır olarak ne...