BİR ŞADIRVANLI SU KUYUSUNDAN BİN DUAYA

Rasulullah ﷺ şöyle duâ ederdi: “Allahım! Beni bağışla, bana merhamet et, rızânı kazandıracak işler yaptır ve bana hayırlı rızık ver.” (Müslim, Zikir 33)

Arakanlı kamplarında temiz suya yani içme suyuna ihtiyaç devam ediyor… Sizlerin sayesinde mağdur kardeşlerimiz şadırvanlı su kuyuları ile temiz suya kavuşuyorlar… Kamplarda bulunan mescid ve medresemizin abdest alma, temiz su, içme suyu vb. ihtiyaçlarını giderebilmek adına Abdullayev Raşid Memmed Oğlu, Abdullayev Şahmurad Şahnazar Oğlu İsmayilova, Ferane Firidun Qızı, Quliyeva Sara Memmed Qızı ve Abdullayeva Feride Memmed Qızı hayratı olan yaptırılacak şadırvanımızın yer tespitini gerçekleştiriyoruz… İnşallah şadırvanımız bittiği zaman, hem mescid cemaati hem medresedeki kardeşlerimiz hem de çevrede yaşayan Arakanlı kardeşlerimiz temiz suya ve şadırvana kavuşacaklar. Allah kabul etsin…

Arakanlı kampları şadırvanlı su kuyusu bedeli 1200 $

Siz de Arakanlı Kamplarında su kuyusu açtırmak, onları temiz suya kavuşturmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında bağışta bulunabilirsiniz.