BİR KUR’AN DA SEN BAĞIŞLAMAK İSTER MİSİN?

Hz. İbni Mes’ud (R.A)’dan rivayet edildiğine göre Rasûlullah (S.A.V) şöyle buyurdu: “Kim Kur’an-ı Kerimden bir harf okursa onun için bir iyilik sevabı vardır. Her bir iyiliğin karşılığı da on sevaptır. Ben size Elif, lam, mim, bir harftir demiyorum. Bilakis elif başlı başına bir harf, lam aynen bir harf, mim de ayrıca bir harfdir.” (Tirmizi, Fezailül Kur’an)

Afrika’da Kur’an-ı Kerim almayan talebe kalmasın… Afrika’da, medreselerde yüzlerce hafızlık talebesi kardeşlerimiz bulunmakta ve bu hafızlık talebesi kardeşlerimiz tahtalar üzerinde yazarak Kur’an ezberlemeye çalışmakta. Onların sürekli okuyarak ezberleyecekleri bir Kur’an-ı Kerim’e ihtiyacı var… Siz de bu kardeşlerimize Kur’an-ı Kerim hediye ederek onlara kolaylık sağlayarak iyilikte bulunmak ister misiniz? Rabbim İbrahim Genç’ten kabul etsin…

Afrika Kur’an-ı Kerim bedeli 60 ₺

Siz hayırseverler de hafızlık talebelerimize, en kutsal hediye olan Kur’an-ı Kerim hediye etmek isterseniz telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında bağışta bulunabilirsiniz.