header template 24 craft ideas 01
DAHASI
  ₺0.00

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Fiyatlar

   📦En çok alınan gıda kolisi paketleri

    🐏 Kurban Türünü Seçiniz

    • Adak Kurbanı
    • Akika Kurbanı
    • Hayır Kurbanı
    • Şükür Kurbanı
    • Vacip Kurban

    🌍Yardım Bölgesini Seçiniz

    • Afrika
    • Arakan
    • Suriye
    • Türkiye

    ürün kategorileri

    • Genel Bağış
    • Kurban

    Ürün etiketleri

     YARDIMLAR

     ₺0.00

     Sepetinizde ürün bulunmuyor.

     0

     Combining flagship AUDIO PRO Legend Series drivers with new technologies, Reserve Series Loudspeakers deliver extraordinarily detailed imaging, smooth mid-range, and effortless bass.

     Gösterilen sonuç sayısı: 6

     AFGANİSTAN KURBAN

     Küçükbaş hayvan bedelidir Kesim anı videolarını sizlerle paylaşıyoruz. Hayırda geç kalmayın. KESİM GÖRÜNTÜLERİNİZ CEBİNİZDE Kurban kesiminiz tamamlandığında cebinize kesildiğine dair bir mesaj alırsınız. Daha sonra en kısa zamanda kesim görüntüleri tarafınıza ulaştırılır.
     KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ İÇİN / SON GÜN NE ZAMAN? Son gün Kurban Bayramının 3. günüdür. Bu zamana kadar bağışlarınızı yapamadıysanız, bayram günü resmî tatil olacağından yatırdığınıza dair dekontun fotoğrafını bize göndermeniz yeterlidir. VEKALET SAHİPLERİNİN İSİMLERİNİ YAZMAYI UNUTMAYALIM Vekâleten bağışta bulunanların kimin adına kestirmek istediklerini, vekalet sahibinin adını- kurban görüntülerini gönderebilmemiz için ise whatsapp yüklü telefon numaralarını açıklamaya eklemeleri gerekmektedir Tüm Kurban çalışmalarımızda 📽▶️  video gönderilir.
     2,300.00

     AFRİKA KURBAN

     Afrika’da kesilecek olan kurbanlarımızın etleri hem bölge fakirlerine hem de bölgede faaliyet gösteren yetimhaneye bağışlanacaktır. Afrika için Kurban Bağış Bedeli: 1750₺ KESİM GÖRÜNTÜLERİNİZ CEBİNİZDE Kurban kesiminiz tamamlandığında cebinize kesildiğine dair bir mesaj alırsınız. Daha sonra en kısa zamanda kesim görüntüleri tarafınıza ulaştırılır.
     1,200.00

     ARAKANLI KARDEŞLERİMİZE KURBAN (AKİKA, ADAK ve HAYIR KURBANI)

     Kurban bağışlarınızı  Arakanlı yetimler başta olmak üzere Arakan’dan tehcir edilen mazlum Rohingya Müslümanlarına dağıtıyoruz. Kesim anı videolarını sizlerle paylaşıyoruz. Hayırda geç kalmayın. Kurban Küçükbaş 2200₺ KESİM GÖRÜNTÜLERİNİZ CEBİNİZDE 📽▶️ Kurban kesiminiz tamamlandığında cebinize kesildiğine dair bir mesaj alırsınız. Daha sonra  en kısa zamanda kesim görüntüleri tarafınıza ulaştırılır.
     KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ İÇİN / SON GÜN NE ZAMAN? Son gün Kurban Bayramının 3. günüdür. Bu zamana kadar bağışlarınızı yapamadıysanız, bayram günü resmi tatil olacağından yatırdığınıza dair dekontun fotoğrafını bize göndrmeniz yeterlidir. VEKALET SAHİPLERİNİN İSİMLERİNİ YAZMAYI UNUTMAYALIM Vekalaten bağışta bulunanların kimin adına kestirmek istediklerini, vekalet sahibinin adını- kurban görüntülerini gönderebilmemiz için ise whatsapp yüklü telefon numaralarını açıklamaya eklemeleri gerekmektedir.

     GIDA YARDIMI / KUMANYA PAKETİ

     Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerinin olmayanların sofralarına konuk oluyoruz. Peygamberimiz (s.a.v) buyuruyor ki: “Sofraların en kötüsü zenginlerin davet edilip, fakirlerin ihmal edildikleri sofradır” (Buhari) . Siz de ihtiyaç sahiplerine gıda kumanyası ikram etmek, az çok demeden bir nebze de olsa katkıda bulunmak isterseniz bize Whatsapp numaralarımızdan ulaşabilir, aşağıdaki hesaplarımızdan bağışta bulunabilirsiniz.
     300.00

     SURİYE KURBAN

     KESİM GÖRÜNTÜLERİNİZ CEBİNİZDE Kurban kesiminiz tamamlandığında cebinize kesildiğine dair bir mesaj alırsınız. Daha sonra  en kısa zamanda kesim görüntüleri tarafınıza ulaştırılır. KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ İÇİN / SON GÜN NE ZAMAN? Son gün Kurban Bayramının 3. günüdür. Bu zamana kadar bağışlarınızı yapamadıysanız, bayram günü resmi tatil olacağından yatırdığınıza dair dekontun fotoğrafını bize göndermeniz yeterlidir. VEKALET SAHİPLERİNİN İSİMLERİNİ YAZMAYI UNUTMAYALIM Vekalaten bağışta bulunanların kimin adına kestirmek istediklerini, vekalet sahibinin adını- kurban görüntülerini gönderebilmemiz için ise whatsapp yüklü telefon numaralarını açıklamaya eklemeleri gerekmektedir. 📸Aynı kampanyaya, tek seferde 100₺ ya da üzeri bağışta bulunduğunuz taktirde fotoğraf gönderimi, 📽▶️ 1000₺ ve üzeri bağışlarda ise video gönderilir.
     2,200.00

     YEMENE KURBAN (AKİKA, ADAK ve HAYIR KURBANI)

     Küçükbaş hayvan bedelidir Hisse bedeli 2200₺ dir. Kesim anı videolarını sizlerle paylaşıyoruz. Hayırda geç kalmayın. KESİM GÖRÜNTÜLERİNİZ CEBİNİZDE Kurban kesiminiz tamamlandığında cebinize kesildiğine dair bir mesaj alırsınız. Daha sonra en kısa zamanda kesim görüntüleri tarafınıza ulaştırılır.
     KURBAN BAYRAMI DÖNEMİ İÇİN / SON GÜN NE ZAMAN? Son gün Kurban Bayramının 3. günüdür. Bu zamana kadar bağışlarınızı yapamadıysanız, bayram günü resmî tatil olacağından yatırdığınıza dair dekontun fotoğrafını bize göndermeniz yeterlidir. VEKALET SAHİPLERİNİN İSİMLERİNİ YAZMAYI UNUTMAYALIM Vekaleten bağışta bulunanların kimin adına kestirmek istediklerini, vekalet sahibinin adını- kurban görüntülerini gönderebilmemiz için ise whatsapp yüklü telefon numaralarını açıklamaya eklemeleri gerekmektedir
     2,300.00

     Bağış

     Home Bağış

     BAĞIŞ YAP

     Gösterilen sonuç sayısı: 6

     Sepetiniz şu anda boş.

     Mağazaya geri dön

     Sepetiniz şu anda boş.

     Mağazaya geri dön

     Sepetiniz şu anda boş.

     Mağazaya geri dön

     Fiyatlar

      📦En çok alınan gıda kolisi paketleri

      🐏 Kurban Türünü Seçiniz

      • Adak Kurbanı
      • Akika Kurbanı
      • Hayır Kurbanı
      • Şükür Kurbanı
      • Vacip Kurban

      🌍Yardım Bölgesini Seçiniz

      Fiyatlar

       📦En çok alınan gıda kolisi paketleri

       🐏 Kurban Türünü Seçiniz

       • Adak Kurbanı
       • Akika Kurbanı
       • Hayır Kurbanı
       • Şükür Kurbanı
       • Vacip Kurban

       🌍Yardım Bölgesini Seçiniz

       EXPLORE BEST SELLERS

       Block title