header template 24 craft ideas 01
DAHASI
  ₺0.00

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ana SayfaSuriyeAteşin düştüğü yere su gönderlerden Allah razı olsun

  Ateşin düştüğü yere su gönderlerden Allah razı olsun

  -

  Ateş altında diken üstündeki mazlum coğrafya Suriye’ye düzenlenmiş olduğumuz “2. Suriye Su Tırı Organizasyonu” başarıyla tamamlandı. Haftalar önce gerçekleşen bu güzel organizasyonun görüntülerini elimizde olmayan sebeplerle geciktirdik. Ancak o topraklara olan yardımımız gecikmedi hamdolsun.

  Başta Gaziantepli İş adamı değerli ağabeyimize yardım ve katkılarından dolayı özel olarak teşekkür ediyoruz. Allah ecrini dünya ve ahirette versin. Rabbim bu yardımlarını bağışlanma vesilesi kılsın. Gerçekten İdlib ve çevresinde su kaynakları oldukça kısıtlı. Bölgedeki mevcut suda kireç oranı yüksek olduğundan hastalığa neden oluyor.

  Yollanan suları bu ümmetin en garipleri ile Allah Resulünün kaderdaşları yetimler ile paylaştık. Onları da inşaallah yayınlayacağız. Allah kabul etsin.

   

  Siz de ateşin düştüğü yerlere su olmak isterseniz ve yeni su tırımıza katkıda bulunmak isterseniz aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında yardımda bulunabilirsiniz.

  Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
  💳 https://online.kardesder.com/
  Hesap numaralarımız için tıklayın:
  👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

  www.kardesder.com
  Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
  Telegram adresimiz: T.me/kardesder
  Instagram.com/kardesder
  twitter.com/kardesder
  WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
  Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa

  Önceki İçerik
  Sonraki İçerik

  Must Read

  ekmek suriye de bereket 01

  EKMEK, YETİMLERİMİZ İÇİN HAYAT

  “Ancak, iman edip de sâlih ameller işleyenler, birbirlerine hakkı tavsiye edenler, birbirlerine sabrı tavsiye edenler başka (Onlar ziyanda değillerdir.” (Asr Sûresi, 3) Ekmek, ihtiyaçlarının en...