header template 24 craft ideas 01
DAHASI
  ₺0.00

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ana Sayfaİdlip YardımARTIK ONLARIN DA YEPİSYENİ GİYSİLERİ VAR

  ARTIK ONLARIN DA YEPİSYENİ GİYSİLERİ VAR

  -

  Süfyan dedi ki: Şam’dan biri geldi ve bana Safvan b. Süleym’in evini gösterin dedi çünkü ben rüyamda onun cennete girdiğini gördüm. Dedim ki: Hangi amelle girdi? Denildi ki: Birine giydirdiği bir gömlekle. Safvan’ın bazı arkadaşları bu gömleği sordurdu. Dedi ki: Soğuk gecede mescitten çıktım, baktım çıplak bir adam. Ben de gömleğimi çıkarıp ona giydirdim.

  Yetim çocuklarımıza yardımlarımız aralıksız devam ediyor… Yetimlerimiz kıyafetleri kendi istek ve beğenilerine göre seçiyor. Her bayram olduğu gibi bu bayramda onları sevindirmek, mutlu etmek için kolları sıvadık… Rabbim bu hayrı İ** A** R**’den kabul etsin…

  (Resim ve videoları hayır sahiplerine sansürsüz gönderiyoruz)

  Ne güzel demiş Tabduk Emre “Bir garibin duasına gir. Kurtarırsa o kurtarır.”

  Yetim bayramlık fiyatı 500₺

  Siz de yetim kalan binlerce çocuktan birine sahip çıkarak, ya da gücünüz nisbetinde çıkmaya çalışarak bu hayra ortak olmak istemez misiniz?

  Telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında yetimler için yardımda bulunabilirsiniz.

  Must Read

  erzak bagislariniz ile yardimlariniz bereketlensin 01

  BİR KOLİ ERZAK BİN UMUT

  Sana Allah yolunda ne harcayacaklarını soruyorlar. De ki: “Hayır olarak ne harcarsanız o, ana-baba, akraba, yetimler, fakirler ve yolda kalmışlar içindir. Hayır olarak ne...