ARAKANLI KARDEŞLERİMİZE BİR DAMLA MERHAMET OL

“Şüphesiz ki Allah, hiçbir mü’minin işlediği iyiliği karşılıksız bırakmaz. Mümin, yaptığı iyilik sebebiyle hem dünyada hem de âhirette mükâfatlandırılır.” (Müslim, Münâfıkîn, 56)

https://youtu.be/7n8O4XzwNBo

Dünyanın dört bir yanında olduğu gibi Arakanlı kamplarında da kardeşlerimizi gözetmeye onların yaralarına merhem oluyoruz… Sizlerin sayesinde mağdur kardeşlerimiz şadırvanlı su kuyuları ile temiz suya kavuşuyorlar… Kamplarda bulunan mescid ve medresemizin abdest alma, temiz su, içme suyu vb. ihtiyaçlarını giderebilmek adına Arakanlı Müslüman Kardeşlerimize Şadırvan isimli yaptırılmakta olan şadırvanımızın inşaat çalışmalarını gerçekleştiriyoruz… İnşallah şadırvanımız bittiği zaman, hem mescid cemaati hem medresedeki kardeşlerimiz hem de çevrede yaşayan Arakanlı kardeşlerimiz temiz suya ve şadırvana kavuşacaklar. Rabbim hayır sahiplerinden kabul etsin…

Arakanlı kampları şadırvanlı su kuyusu bedeli 1200 $

Siz de Arakanlı Kamplarında su kuyusu açtırmak, onları temiz suya kavuşturmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında bağışta bulunabilirsiniz.