6 bacımız yetimleri ile yine aynı evde…

6 bacımız yetimleri ile yine aynı evde 01
6 bacımız yetimleri ile yine aynı evde 01

Daha önce 6 bacımızın yetimleri ile birlikte  kaldıkları evi ziyaret etmiş durumlarını size aktarmıştık. Evde kapı pencere ve duvarları hasarlı olduğundan bir çok yer battaniye ile kapatılmış durumda. Bacılarımızı başka eve taşımak, kendilerine yetecek bir büyüklükte bir eve çıkarmak istiyoruz. Gücümüz maalesef şuan buna yetmiyor. Ancak yetimlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadar yardım toplayabiliyoruz. Kendilerine onları takdim ettik.  Bacılarımız eğer başka eve taşınırsa aylık ekstradan 250₺ bir masraf daha olmuş olacak.  Evde 7 yetim çocuktan 4’ünün bez ve süt ihtiyaçları bulunuyor ve bunların düzenli olarak karşılanması gerekiyor. Bu insanlar her ay bizlerin eline dahası sizlerin eline bakıyor. Hiçbir gelirleri de yok… Bu noktada yardımlarınıza ihtiyaç duyuyoruz. Allah bağışlarınızı kabul etsin.  Allah yetimlere sahip çıkan iffetini koruyan dullara destek olanlardan razı olsun. Ummadıkları yerden rızıklandırsın. (Amin.)
Başınıza bela ve musibetler gelmeden sadaka verin. Az çok demeyin. Buralarda sizin azınız dahi çok…

 Sevdiğiniz şeylerden Allah yolunda harcamadıkça iyilik ve takvaya(birre) erişemezsiniz. Her ne harcarsanız, şüphesiz Allah onu hakkıyla bilir. [Ali İmran 92.ayet]

Yetim sponsor bedeli aylık 100 ₺

Siz de İdlib’te yetim kalan binlerce çocuktan birine sahip çıkarak, ya da gücünüz nispetinde yardım ederek bu hayra ortak olmak istemez misiniz?

Aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında yetimler için yardımda bulunabilirsiniz.

Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
💳 https://online.kardesder.com/
Hesap numaralarımız için tıklayın:
👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

www.kardesder.com
Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
Telegram adresimiz: T.me/kardesder
Instagram.com/kardesder
twitter.com/kardesder
WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
E-Posta: info@kardesder.com
Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa