header template 24 craft ideas 01
DAHASI
  ₺0.00

  Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  Ana Sayfaİdlip Yardım6 bacımız yetimleri ile yine aynı evde...

  6 bacımız yetimleri ile yine aynı evde…

  -

  Daha önce 6 bacımızın yetimleri ile birlikte  kaldıkları evi ziyaret etmiş durumlarını size aktarmıştık. Evde kapı pencere ve duvarları hasarlı olduğundan bir çok yer battaniye ile kapatılmış durumda. Bacılarımızı başka eve taşımak, kendilerine yetecek bir büyüklükte bir eve çıkarmak istiyoruz. Gücümüz maalesef şuan buna yetmiyor. Ancak yetimlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek kadar yardım toplayabiliyoruz. Kendilerine onları takdim ettik.  Bacılarımız eğer başka eve taşınırsa aylık ekstradan 250₺ bir masraf daha olmuş olacak.  Evde 7 yetim çocuktan 4’ünün bez ve süt ihtiyaçları bulunuyor ve bunların düzenli olarak karşılanması gerekiyor. Bu insanlar her ay bizlerin eline dahası sizlerin eline bakıyor. Hiçbir gelirleri de yok… Bu noktada yardımlarınıza ihtiyaç duyuyoruz. Allah bağışlarınızı kabul etsin.  Allah yetimlere sahip çıkan iffetini koruyan dullara destek olanlardan razı olsun. Ummadıkları yerden rızıklandırsın. (Amin.)
  Başınıza bela ve musibetler gelmeden sadaka verin. Az çok demeyin. Buralarda sizin azınız dahi çok…

   Sevdiğiniz şeylerden Allah yolunda harcamadıkça iyilik ve takvaya(birre) erişemezsiniz. Her ne harcarsanız, şüphesiz Allah onu hakkıyla bilir. [Ali İmran 92.ayet]

  Yetim sponsor bedeli aylık 100 ₺

  Siz de İdlib’te yetim kalan binlerce çocuktan birine sahip çıkarak, ya da gücünüz nispetinde yardım ederek bu hayra ortak olmak istemez misiniz?

  Aşağıdaki numaralarımızdan bize ulaşabilir, hesap numaramız ve online bağış hattımızdan anında yetimler için yardımda bulunabilirsiniz.

  Banka kartınızla online yardım ve bağışta bulunabilmek için:
  💳 https://online.kardesder.com/
  Hesap numaralarımız için tıklayın:
  👉https://www.kardesder.com/hesaplar/

  www.kardesder.com
  Facebook adresimiz: Facebook.com/kardesder1299
  Telegram adresimiz: T.me/kardesder
  Instagram.com/kardesder
  twitter.com/kardesder
  WhatsApp iletişim: 0533 162 1299
  E-Posta: info@kardesder.com
  Adresimiz: Tuna Mh. Kartal sok. No:41 Osmangazi / Bursa

  Must Read

  erzak bagislariniz ile yardimlariniz bereketlensin 01

  BİR KOLİ ERZAK BİN UMUT

  Sana Allah yolunda ne harcayacaklarını soruyorlar. De ki: “Hayır olarak ne harcarsanız o, ana-baba, akraba, yetimler, fakirler ve yolda kalmışlar içindir. Hayır olarak ne...